24Option - Haftalık 5000$ Para Ödüllü En İyi İkili Opsiyon Yarışmasına Katılın!
ana sayfa > Anket Sistemleri > Anket Şirketlerinin Doldurulan Anketleri İncelediğini Biliyor Musunuz?

Anket Şirketlerinin Doldurulan Anketleri İncelediğini Biliyor Musunuz?

Cumartesi, 14 Ağu 2010 2.453 yorum ekle yorumlara git

Anket Şirketlerinin Doldurulan Anketleri İncelediğini Biliyor Musunuz?


Anket şirketleri anketler için para ödeyen ve araştırmasını yaptırmak isteyen firmaları korumak için doldurulan anketleri inceliyorlar. Anketörler İşlerinin çabuk bitmesi için alışveriş merkezi ve çarşılar gibi kalabalık olan yerleri tercih ediyorlar. Böylece insanlara ulaşmaları daha kolay oluyor. Firma dolu gelen anketler için ödeme yapmadan önce aralarından rastgele seçimler yaparak anket dolduran kişileri arıyor ve anketlerin gerçekten birileri tarafından doldurulduğundan emin olmak istiyor. Anketör parayı almak için değişik değişik bilgilerle kafasına göre doldurmasın diye böyle bir tedbir alınıyor. Anketi dolduran kişilerin aranmasından önce anketler inceleniyor ve baştan savma verilmiş cevaplar içeren anketler ise en baştan eleniyor. Böylece anketlerin gerçek kişiler tarafından doldurulduğundan emin olunarak ödeme yapılıyor. Bu yöntem sokaklarda gördüğünüz anketörlerden gelen anketler için yapılıyor. Online anketlerde ise incelenme ve onaylanma süreçleri oluyor ve anketiniz tatmin edici bulunursa ödemenize onay veriliyor.

Anket kitabı almayı düşünseniz de düşünmeseniz de mutlaka Anket Doldurarak İnternetten Para Kazandıran E Kitaplar konusunu okuyun!

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bu Yazıyı Faydalı Bulduysanız Arkadaşlarınzla Da Paylaşmayı Unutmayın!

PinterestAnket Şirketlerinin Doldurulan Anketleri İncelediğini Biliyor Musunuz? konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo arama motorlarında arayabilirsiniz.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. Pazar, 22 Ağu 2010 zamanında 06:59 | #1
    Anket Sitelerinden Para Kazanmak İçin Nelere Dikkat Etmeli | « OrtakTicaret.com » ile Her Zaman Daha Fazlasını Kazanacaksınız!

Dikkat: Yorumlarınızın onaylanabilmesi ve varsa sorularınıza cevap alabilmeniz için yukarıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sahte email adresi ile doldurulan uydurma yorumlar onaylanmadan silinecektir.

Bu Konu için Popüler Arama Terimleri:

anket irketleri, anket şirketleri, anket şirketleri listesi, para ödeyen anket şirketleri, şirket anketleri, anket şirketi kurmak, mobrog sahtekar, tem mobroga üyelik ücretlimi, anket firması kurmak, anketok com faal mi, anket karşılığı para ödeyen firmalar, mobrog para ödüyormu, mobrog ne kadar güvenli, anket yaptırmak isteyen firmalar, anket siteleri mobrog gibi, anketok sites para ödüyormu, anketok para ödüyormu, anketok ödeme yapıyormu, anketdoldurulacak kitap, mobrog sitesi güvenlimi, mobrog benzeri, para ödeyen anket siteleri, mobrog benzeri firmalar, mobrog anket şirketi yorumlar, mobrog anketlerden para kazan, mobrog anket sitesi güvenlimi, mobrog anket şirketi para ödüyor mu, mobrog anket ile para kazanmak, mobrog dan paramı ne zaman alırım, mobrog güvenilir m, mobrog sitesi hakkında yorumlar, mobrog tan paramı nasıl alacağım, mobrog uygulaması indir, ödüllü anketler sitesi paraları ödüyormu, türkçe para ödeyen türk anket şirketleri, uydurma anket doldurma, www 3bat com anket-sirketlerinin-doldurulan-anketleri-inceledigini-biliyor-musunuz, mobrog anket güvenli şirket mi, mobrog anket doldurma ücretlimi, inqusion para ödüyormu, anketok, anketlere para ödeyen firmalar, ankete para ödeyen firmalar, analiz ve anket şirketi kurmak, anketdoldurta gerçek ve güvenli türk firmalar, anket şirketi kurmak isteyenler, anket firması kurmak istiyorum, anket doldurulcak anketlistesi, anket doldurulacak firmalar hangileri, anket doldurulacak