SEO Rehberi İle Siteniz Bir Numara Olsun

Seo Rehberi ile Siteniz Bir Numara Olsun

Ürünü incelemek için buraya tıklayın.

Kim Arama Motorlarında 1 Numara Olmak İster ?

Kim istemezki!!! Her web site sahibinin hayali Arama Motorlarında üst sıralarda yer alarak binlerce kişiye ulaşmak,daha çok kazanmak daha başarılı olmaktır. Peki bu hayale kavuşmak için neler yapmak lazım? Arama motorlarında yükseklerde yer almak kolay mıdır, zor mudur? Nelere ihtiyacım var? Bütün sorularınızın cevaplarını bu çok özel yazıda bulacaksınız..

Biliyorum, biliyorum bir siteniz var ancak sizden başka gelen giden yok. Aklınızda binbir türlü sorular var. Neden benim sitem üst sıralarda değil? Nerede yanlış yaptım? Ne yapmam lazım?… Google, Yahoo, Msn, Bing gibi arama motorlarda üst sıralarda yer almak istiyorsunuz ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz, doğru mu? O zaman Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) ile tanışmanızın vakti gelmiştir.. Adım adım gidelim;

SEO Nedir?

İngilizce Search Engine Optimization teriminin kısaltması olan Seo, Türkçe’de Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Arama Motoru Optimizasyonu ise google, yahoo ,msn, bing gibi arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmek, bir web sitesine ziyaretçi çekebilmek ve sahibi olduğunuz web sitesini Arama Motorlarına uyumlu hale getirmek için yapılması gereken zorunlu işlemlerin bütünüdür.

Seo Neden Yapılmalıdır ve Mantığı Nedir ?

Seo’nun hayati önemini anlamanız için size şu soruyu soruyorum; Diyelimki görünüm olarak dünyanın en güzel web sitesine sahipsiniz, içeriğiniz (yazı,resim vs.) ise eşi benzeri bulunmayan bilgilerden oluşmakta, hatta kansere çareyi siz buldunuz ve bunu bir site yoluyla internette yayımlamak istiyorsunuz, Bu siteye gelen giden yoksa bu sitenin, içindeki eşi benzeri bulunmayan bilgilerin kime yararı ne?

Çoğu web sitesi sahibi bir site kurmakla ya da bir tasarımcıya site yaptırmakla işinin bittiğini, ziyaretçilerin kendiliğinden geleceğini zanneder ancak sadece ‘’Zanneder’’. Siz ziyaretçi çekmezseniz sitenize kimse gelmez! Yani ziyaretçilerin kendiliğinden gelmesi gibi bir durum kesinlikle yoktur ve olmamalıdır! Neden derseniz, işte burada bir siteye seo uygulamanın mantığı çıkar;

Ürünü incelemek için buraya tıklayın.

Seo Mantığı:
Seo’nun mantığını anlamanız için bunu resimli olarak size göstermek istiyorum; Diyelimki internette İngilizce kursu arıyorum ve google’a girip İngilizce kursu yazdım işte sonuç;
Google bana İngilizce kursu ile alakalı tam 1 milyon 160 bin sonuç buldu. Bu şu demek, İngilizce kursu için site kuracak birisinin 1 milyon 160 bin rakibi var demek, aynı zamanda ingilizce kursu ile alakalı 1.sırada çıkan bir site varken 1 miyon 160 bininci sırada çıkan site de var demek! Hiç o siteyede bakmak aklınıza geldi mi? Muhtemelen gelmemiştir, Çünkü internet kullanıcıları genel olarak ilk sayfalarda (genelde 1,2,3) aradıklarını bulur ve daha ötesine gitmez.

Peki 1.sayfa 1. sıradaki site nasıl çıkmıştır oraya?Şans mı dersiniz?Tabiki hayır!Kesinlikle ve kesinlikle başarılı bir seo uygulayarak.. Sanırım seo’nun hayati önemini anladınız…

Peki Seo Nasıl Yapılır?

Seo hakkında bilmeniz gereken ilk şey seo’nun birkaç maddeden oluşan bir işlem olmadığı ve sistemli ve doğru bir şekilde yapılmadığında yarardan çok zarar getireceğidir. Site sahibiyseniz SEO’nun zorunlu bir işlem olduğunu artık anladınız, seo’yu ya kendiniz yaparsınız ya da internette seo yapan binlerce şirket bulunmaktadır, onlara yaptırabilirsiniz, ancak seo fiyatları ‘’aylık’’ yüzlerce TL’den başlamaktadır. Yani kendiniz değil de başkasına yaptırırsanız bunun maliyeti ağır olacaktır! (Google’a girip seo fiyatları yazın ne demek istediğimi anlarsınız). Diğer seçenek, kendim yapmak istiyorum derseniz kesinlikle yapabilirsiniz, ancak bu konuda internette tam bir ‘’bilgi kirliliği’’ bulunmaktadır, herkes kendi bildiğini doğru zannetmekte ve bu bilgiler sitelere fayda değil zarar vermektedir.

Ürünü incelemek için buraya tıklayın.

Ben Seo Yapmayı Bilmiyorumki Nasıl Yapacağım?

Meraklanmayın site sahiplerinin % 90’ı aynı dertten muzdariptir. Seo’yu size ‘’sıfırdan’’ adım adım, en güncel ve en doğru taktikleri, yöntemleri öğreten, siteniz üzerinde nasıl uygulayacağınızı resimli anlatımlarla anlatan bir rehberiniz olsun ister miydiniz?

Eğer cevabınız evet ise sizi uzun uğraşlar sonucu teknik, taktiksel ve programsal bilgilerimizi tecrübelerimizle birleştirip, sizlere aktardığımız Seo Rehberi ile tanıştırmak isteriz;

Ürünü incelemek için buraya tıklayın.

Seo Rehberi Nedir, Ne İşe Yarar?

Seo Rehberi sitenizi arama motorlarında üst sıralarda çıkarmak için planlı ve programlı anlatımlarla size yol gösteren, seo yapmayı ve siteniz üzerinde uygulamayı adım adım öğreten, en güncel bilgileri bünyesinde toplayan seo uzmanlarınca seo konusunda sıfır bilgiye sahip web site sahipleri için özel olarak hazırlanmış bir rehberdir. İçeriğinde neler var;

Seo Kavramı; Seo Nedir, Neden Yapılmalıdır, Nereden Başlanmalıdır..
Site Analizi ve Site İçi Optimizasyon Yapma.
Seo İçin Önemli Teknik İşlemler ve Kendi Sitenizde Nasıl Uygulayacağınız.
Seo Taktikleri; Teknik kısımdan sonra sitenize ziyaretçi patlaması yaşatacak en doğru ve en güncel seo taktikleri ve nasıl uygulanacağı.
Site Popülaritesi Artırma Teknikleri
Arama hacmi yüksek kelimeleri bulma ve uygulama (Google catch)
Arama Motorları İçin Doğru Optimizasyon,Arama Motorları bir siteden ne bekler ve site sahipleri arama motorlarına neler sunmalıdır.
Webmaster işlemleri,Site üzerinde mutlak hakimiyet,gelişim izleme araçları ve kullanımı.
Arama Motorlarında yükseklerde yer almak için yapmanız ve yapmamanız gerekenler.
Önem ve doğru zamanlama ile adım adım taktikler ve uygulamaları(Bilgi-Aksiyon bölümü)
Gerekli kodları öğrenme ve site üzerinden uygulama(Kopyala-Yapıştır,kodlar hazır)

İlk bakışta yukarıda gördükleriniz size karışık gelebilir. İçiniz rahat olsun, Seo Rehberi içerisindeki adım adım ve açıklayıcı anlatımlar sayesinde hem öğrenecek hemde sitenize uyguladıkça getirilerini an ve an takip edeceksiniz. Bu sayede daha çok ziyaretçi, daha çok başarı ve daha çok para getirecek.

Seo Rehberi isimli bu ürünü almak istiyorsan acele etmelisin, kısa bir süre için aşağıdaki tam 450 $ değerindeki bonusları ücretsiz olarak vermekteyim. Not: Bu bonuslar kısa bir süre sonra extra ücret karşığında verilecektir.

Ürünü incelemek için buraya tıklayın.

BONUS #1 İnternet Reklamcılığı

Şirketler, kuruluşlar hatta küçük esnaflar bile neden bütçesinin çoğunu reklama ayırır ve reklam için tonlarca para öder hiç düşündünüz mü?

Seo taktiklerinin tümünü 1 günde uygulasanız bile (ki bu teknik olarak imkansız,varsayalım) arama motorları sizi bir anda başının tacı yapıp ilk sayfa ve sıralara çıkarmaz. Seo bir site için zorunludur ancak seo bir nokta değil bir süreçtir. Seo işlemini doğru yaptığınız taktirde adım adım yükselirsiniz. Peki bu süreçte ne yapacaksınız? Oturup sitenizin yukarılarda yer almasını mı bekleyeceksiniz?

Bu bonus sayesinde cevabınız hayır olacak! İnternette reklam yapma yöntemleri sayıyla sınırlandırılamaz ancak internet reklamcılığı sektöründe uzman birisi olarak bu rehber içerisinde bu rehberden başka hiçbir yerde bulamayacağınız tamı tamına 21 adet % 95’i ücretsiz olan reklam yöntemleri anlattım. Sadece anlatmakla kalmadım bu yöntemleri en etkili şekilde nasıl kullanacağınızı da ekledim. Bu bilgileri okuduğunuzda önümde duran reklam yöntemlerini nasıl göremedim diye kendinize kızacaksınız.

Bu rehber sayesinde bir yandan seo taktikleriyle siteniz arama motorlarında hızla yükselirken diğer yandan reklam yöntemleriyle sitenize yüzlerce hatta binlerce ziyaretçi çekeceksiniz. İkisinin birleştiği nokta ise başarıda tavan noktası olacak..

Ürünü incelemek için buraya tıklayın.

BONUS #2 Google’un Sırrı

Organic seo diye tabir edilen, Türkiye’de pek bilinmeyen bu yöntem google algoritmalarına göre seo yaparak arama motorlarında çok hızlı yükselmeyi sağlamaktadır. Google’un kimsenin bilmesini istemediği algoritma sırları!!! Yalnızca 4 uygulanması kolay maddeden oluşan bu bilgiler sayesinde internette hızlı başarıyı yakalayacaksınız. Uzun yıllar süren denemelerimiz sonucunda google’un kullandığı algoritmaların sırrını çözdük ve bu sırlara dayalı sitelerin çok hızlı şekilde yükseldiğini tecrübelerimizle gördük.

Şimdi bu sırları öğrenme sırası sizde. Yalnızca ve yalnızca Seo Rehberine sahip olanların vakıf olacağı sırlar! Hızlı başarıda doruk noktası arayanlar için.. Ve bu bilgilere maalesef sadece seo Seo Rehberini alan ilk 100 kişi sahip olacak. Nedeni ise bu sırlara çok fazla kişinin vakıf olması bu algoritmaların değişmesine neden olacaktır. Bu bizim gibi seo uzmanlarının asla istemeyeceği bir şeydir. Hala şansınız varken bu bilgileri ücretsiz olarak alabilirsiniz, belki 1 saat sonra bile kontenjan dolabilir ve bu bonusu kaldırmış olabiliriz.

BONUS #3 Online / Offline Teknik Destek ve Danışmanlık

Seo Rehberini aldıktan sonra yalnız değilsiniz! Aklınıza takılan konularda kitap içerisindeki gizli msn ve mail adresleriyle bizlerden ücretsiz olarak hem online hem de offline destek alabileceksiniz.

BONUS #4 Güncellemelerden Ücretsiz Yararlanma Hakkı

Seo’da en önemli kurallardan biri güncelliktir. Örnek vermek gerekirse, Google daha 1 sene öncesine kadar hangi sitelerin daha yukarılarda yer alacağına ‘’Meta tag’’ dediğimiz etiketleme yöntemiyle karar veriyordu. Ancak şimdi etiketleri umursamıyor bile. O yüzden güncellik çok önemlidir. Biz tüm bunları takip ediyoruz işimiz gereği ve yeni yöntemler bulundukça veya değiştikçe bu kitaplara eklenecek ve sizlerde ücretsiz olarak bu yeni bilgilere sahip olacaksınız.

Sana bu kadar hizmeti ne kadara vereceğimi düşünüyorsun?
300 TL? 500 TL? 700 TL?

Ürünü incelemek için buraya tıklayın.

Şimdi önünde sitenin ve senin internetteki geleceğiniz açısından 4 adet yol var;

1) Binlerce, hatta milyonlarca rakibin arasında internette kaybolmak!

2) İnternette bu konudaki yalan yanlış bilgilerle sitene seo uygulamaya çalışmak, sonuç olarak yine internetin büyülü dünyasında kaybolmak.

3) Seo şirketlerine aylık yüzlerce hatta binlerce TL ödemek! (Lütfen google’a girip ‘’seo fiyatları’’ yazın ve kendi gözlerinizle görün eğer bilmiyorsanız)

4) Seo Rehberi ile en doğru yöntemleri öğrenerek, sitene kendi seo’nu kendin uygulamak. Ve ücretsiz alacağın bonuslarla internetteki tüm reklam yöntemlerini öğrenip sitene binlerce ziyaretçi çekmek hem de başkaları avuç avuç para dökerken çoğu ücretsiz bir şekilde!

Yukarıdakilerden istediğinizi seçmekte özgürsünüz, Karar sizin…Ancak;

İnternet dünyasında kaybolmak istemeyen aksine bende varım demek isteyenler için;

350 TL değerindeki Seo Rehberi ve 450 $ değerindeki tüm diğer bonuslar:

Kısa Bir Süre İçin Yalnızca 79 TL

Ürünü incelemek için buraya tıklayın.

Önemli NOT : Seo Rehberi ve tüm diğer bonuslar E-kitap halindedir. İnternette var olmanın sırrı, bilgi ve tecrübenin buluştuğu bu kitaplar ister gece 3 olsun ister sabah 8, sana yalnızca birkaç dakika uzaklıkta! Kargo beklemek yok, hemen şimdi indirebilir, kullanmaya başlayabilirsiniz!

Yazardan Bir Not:

İnternet artık hayatımızın vazgeçilmezi olduğu kadar, iş alanında da vazgeçilmez olmuştur. Site sayısı Türkiye nüfusundan fazla olmakla beraber bu sitelerin çoğu internette kaybolup gitmiştir ve gidecektir. Bu sadece internetin bir kuralı değil hayatın bir kuralıdır! Bazıları aşağılarda yer almak zorundadır ki diğerleri yukarılarda yer alabilsin.

Online iş yaparken herkes bir siteye ihtiyaç duyar ama malumunuz kimsenin gelip gitmediği bir siteye sahip olmanında bir anlamı yoktur. Online başarı için seo (Arama Motoru Optimizasyonu) ve reklam şarttır, yoksa internet aleminde kaybolan sitelere sadece yeni bir tane eklemiş olursunuz. Kimi kaybolmamak için binlerce TL öder, kimi savaşır, kimi karanlık yöntemleri dener.. İşte kimse bu zorlukları yaşamasın ve kimse internet aleminde kaybolmasın diye, yılların verdiği bilgi birikimini tecrübelerimizle birleştirerek Seo Rehberi adlı ürünü çıkardık. Çok faydalı bir ürün olduğuna inanıyorum.

Başarılı olmak istiyorsunuz, siteme yüzlerce kişi gelsin istiyorsunuz, daha çok kazanayım, daha çok satış yapayım istiyorsunuz, bunların olması için sitenize insanları çekmek zorundasınız, bunun farkındasınız değil mi? Tüm bunlar için işte size fırsat.. Seo Rehberi.. Karar sizin.

Ürünü incelemek için buraya tıklayın.

Share this post

Post Comment