Zidaya Alışveriş Festivali 2012de %80e Varan İndirimler Sizi Bekliyor

Zidaya Alışveriş Festivali 2012’de %80e Varan İndirimler Sizi Bekliyor


Ayakkabıdan Giyime, Aksesuardan Kozmetiğe, Moda için Zidaya

Zidayadan Üye Olan Herkese 50 TL Alışveriş Çeki ve Ücretsiz Kargo Fırsatı konusunda tanıttığımız indirimli moda alışveriş sitesi Zidaya, 9-29 Haziran arasında Zidaya Alışveriş Festivali Kampanyasını gerçekleştirecek olup dünyaca ünlü pek çok markayı %80’e varan indirimlerle müşterilerine ulaştıracak. Zidaya Alışveriş Festivali 2012 kampanyası kapsamında müşterilerine ücretsiz kargo avantajı ile birlikte vade farksız 6 taksit imkanı ve kapıda ödeme gibi seçenekler de sunuyor.

Sezon alışverişinizi keyfe dönüştürecek fiyatlarla, dünya markalarının yeni koleksiyonları %80’e varan indirimlerle Zidaya’da. Kadın, erkek ve çocuklar için ayakkabıdan giyime, aksesuardan iç çamaşırına, yaz gardırobunuzu baştan yaratmayacak özel seçenekler, harika fiyatlarla sizi bekliyor.

Modaya olan tutkunuzu gönlünüzce yaşayabilmek için, Zidaya Alışveriş festivaline özel butiklerden birini seçin ve alışverişe başlayın.

Tamamen ücretsiz bir şekilde üye olabileceğiniz Zidaya’dan yapacağınız tüm alışverişlerden 30 gün içinde ücretsiz iade hakkınız bulundu gibi üye olan herkese 50 TL değerinde alışveriş çeki hediye ediliyor.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

[stextbox id=”warning”]

Zidaya Alışveriş Sitesine Buradan Ücretsiz Üye Olabilirsiniz!

[/stextbox]

Share this post

One thought on “Zidaya Alışveriş Festivali 2012de %80e Varan İndirimler Sizi Bekliyor

Post Comment